Bronislav Rác

(Přesměrováno z Branislav Rác)


Branislav Rác
Narozen 20. listopadu 1976 (36 let)
Bydliště Stupava
Website [[1]]

Branislav Rác (* 20. novembra 1976) je slovenský blogger, videoblogger a podcaster. Začínal pod prezývkou blogdon. Vyniká schopnosťou začať akýkoľvek projekt, ktorý s istotou nedokáže udržať pri živote. Všetky jeho publikované texty dokáže vybaviť nadpriemerným množstvom chýb počnúc nadpismi. V jeho prejave zreteľne cítiť povrchnosť ale aj neuveriteľné zaujatie internetom a tak ním publikovaný obsah umiestňuje zakaždým na iné médium, čo súvisí s absenciou vytrvalosti a cieľavedomosti.


Jeho prvým väčším projektom bol Weekendcast, ktorý produkoval spoločne s ďalším slovenským bloggerom depim a toto bola jeho posledná dlhšia (viac ako 30-dielna) séria. Väčšina jeho publikovaného obsahu sa môže zaraďovať do kategórie Hello, world! napr. Hello all. Takéto záznamy publikuje vždy s novou "hračkou" - nová webkamera, nový mobil, nový web či software na publikovanie. Po každom svojom nápade promptne registruje nové domény a inštaluje do nich Wordpress. Na svojom weblogu je preslávený častými obmenami vzhľadu svojho weblogu rôznymi voľne dostupnými šablónami a hlavne množstvom "widgetov".


Charakteristickou črtou Branislava Ráca je neschopnosť osvojiť si niektoré zo zručností, čo mu vytýka dobre mienenými radami niekoľko jeho kritikov. Platí to pre jeho fotografovanie, vytváranie videozáznamov ale aj na jeho opisy rôznych udalostí, kde nedokáže vystihnúť podstatu a zaoberá sa nepodstatnými detailami. Ďalej je o ňom známe že nepodlieha módnym trendom čo potvrdzuje táto [fotografia][[[1]]] (zdroj facebook brana raca) aka nevkusne vyťahané ponožky .


Napriek tomu si Branislav Rác získava svojou produkciou zástupy fanúšikov ako aj desiatky predmetov k jeho svojským recenziám.


Externí odkazy

Zdroje

Facebook, oficiálny web a Google


Odkazy

zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček