Honza ZZR


   Honza ZZR: děvčata se za ním otáčejí 

Honza ZZR, vlastním jménem Jan Prokeš, je známý motorkář z Brna. Jeho IP adresa ukazuje na to, že bydlí v Brně - Žebětíně. Proslul svojí cyklofobií, která přechází až v nenávist k cyklistům a jízdním kolům vůbec. Kromě toho nemá rád firmu Škoda Auto Mladá Boleslav a její výrobky. Naopak je vysazený na francouzská auta, hlavně citroëny, proto je vlastníkem modelu C1 (což je vlastně japonské auto, které se vyrábí v ČR kdesi u Kolína).


Velice rád se účastní diskuzí na internetu, kde vystupuje natolik sebevědomě, že Radek Hulán vypadá vedle něj jako mladší bratr.


Několikrát se pokusil tento článek smazat, poté, co zjistil, že je to marné, alespoň doplnil vysvětlující komentáře. Následně pak podal na Exotopedii trestní oznámení [[[1]]], čímž své místo na Exotopedii definitivně potvrdil. Nejvíc mu ale vadí zveřejnění jeho jména a fotky - tyto informace se pravidelně pokouší mazat.


Obsah

Obsah

Aleff

Aleff a Honza ZZR byli kdysi velcí kamarádi, ale asi někdy mezi roky 2007 a 2008 se stalo něco, co z nich udělalo úhlavní nepřátele. To se projevuje hlavně zaplevelováním diskuzí na www.dfens-cz.com jejich vzájemnými nadávkami. Zřejmě ten web považují oba za jakousi bitevní arénu a ostatní návštěvníky webu za diváky. Update: Aleff zřejmě přestal na www.dfens-cz.com chodit. Honza ZZR si ale vždycky najde nějakou jinou oběť, na kterou zaměří svoji pozornost, tj. zasype ji nadávkami a urážkami.


Cyklofobie

Počátky jeho fobie, která přechází až v nenávist k cyklistům, vychází zřejmě z dopravní nehody, při které se srazil s paní na kole. Ta mu nedala přednost, ale současně on jel rychleji než je v tom místě dovoleno (asi 80 podle brzdné dráhy). Z nehody vyvázl se zraněním, rozbitou motorkou a podmínkou. Cyklistka byla na místě mrtvá, Jan Prokeš je tedy usvědčený a odsouzený zločinec. Výsledek vyšetřování a soudu bere jako strašlivou křivdu.


Svou cyklofobii si vybíjí hlavně na internetu, kde všem nadává do cyklounů, cykloušů a podobně. Dále si ulevuje používáním ostřikovačů v autě ve chvíli kdy nějakého cyklistu předjíždí a nebo "házením kotvy", což není nic jiného než myška, kdy cyklistu předjede a pak před ním prudce zabrzdí. Když se tento vybourá, tak hrdinsky ujede, na osobní setkání se zřejmě necítí.


Současně ovšem sám vlastní jízdní kolo a taky na něm jezdí.


Policie

Policajty taky nenávidí, kromě těch, co vyšetřovali dopravní nehodu jeho sestry (jen hmotná škoda, nikdo nebyl zraněn, pokud nepočítáme sraženou srnu), to byli fajn chlapi.


Na internetových diskuzích vykřikuje "Bulawa je hrdina" - čímž vyjadřuje svoje sympatie ke Zdeňku Bulawovi, který řídil opilý (1,6 promile), jel rychleji než se smí (podle soudního znalce v době nárazu 137 km/h v obci) a narazil do policejního auta, ve kterém zemřeli tři policisté. Navíc jel v noci údajně bez rozsvícených světel - i když to je sporné, sám tvrdí opak.


Auta a motocykly

Podle Honzy ZZR jsou nejhorší auta na světě škodovky. Nejlepší jsou samozřejmě citroeny a peugeoty, sám vlastní Citroen C1 a Peugeot 206 CC. C1 je ovšem jen převlečená Toyota aygo. Honza ZZR o něm pěje ódy kudy chodí, je to úžasné auto, kdejaká "pumpařka mu ho pochválila" a "děvčata se za ním otáčejí". V C1 je víc místa než v oktávce, běžně s ním jezdí i na chalupu, dovnitř se vejdou tři lidi a kočárek a ještě spousta dalších věcí. Pravděpodobně i dvoumetrová lednice nebo obývací stěna. Přitom má to auto obrovský výkon, protože ho pohání tříválec 1.0 50 kW.


Peugeot 206 CC je podle Honzy taky skvělé auto, nejlepší kabriolet na světě, má to pevnou střechu a v roce 2003 bylo zvoleno za "gayest car of the year".


Honza ZZR je majitel několika motorek, mezi kterými má čestné místo "Carmen" - motorka, které dal jméno. Na svém druhém stroji Kawasaki Ninja má "otevřený výfuk" o jehož velikosti se rád zmiňuje.


Update: Citroen C1 už prodal. Peugeot 206 CC má pořád, dokonce ho vytunil přestavbou na ethanol E85, takže jezdí na ekologické biopalivo.


Sexuální orientace

Sice se často zmiňuje, že má (nebo měl?) přítelkyni, že se "šel koupat s děvčaty" a že "děvčata se za ním otáčela", ale podle spousty drobných indicií se nabízí podezření na latentní homosexualitu.


Antisemitismus

Jan Prokeš alias Honza ZZR je známý antisemita. Nemá smysl zde uvádět příklady z diskuzí na serveru DFENS, protože Honza tam má administrátorské pravomoci, nicméně se v diskuzích opakovaně vyjadřoval v tom smyslu, že Holocaust se nestal (čímž několikrát naplnil v diskuzích skutkovou podstatu několika trestných činů). Velmi rád šíří různé "židovské" konspirační teorie (např. že Židé ovládají planetu apod.) Honza ZZR rovněž věří tomu, že "Dvojčata" World Trade Center zničili Židé. Jeho antisemitismus mu ovšem nebránil v koupi Citroënu C1, vozidla z automobilky, kterou založil André-Gustave Citroën z židovské rodiny. Asi to nevěděl.


Doublethink

Pokud jste se někdy setkali v internetové diskuzi s Honzou ZZR nebo dokonce jste s ním diskutovali, mohli jste kromě urážek a nadávek zaznamenat pozoruhodný jev - Honza ZZR dokáže zastávat dva opačné názory a s oběma současně souhlasit. Což mu ovšem nebrání aby se s vámi pohádal přestože máte na věc vlastně stejný názor.


Definice doublethinku


Trolling

Honza ZZR je ukázkový případ trolla. Někdy to vypadá, že se na diskuzní fóra chodí jenom pohádat. Ve čtyřech případech z pěti se diskuse po jeho příchodu změní v žumpu plnou urážek a nadávek.


Definice trollingu


Dfens-cz.com

Má rád server www.dfens-cz.com, kam napsal několik článků, ale hlavně pilně přispívá do diskuzí. Respektive chodí se tam hlavně pohádat a posílit si ego urážením a nadávkami ostatních diskutujících. Navíc tam má administrátorská práva, což rád využívá k mazání nepohodlných komentářů. Zakázané téma je například výše zmíněná nehoda, při níž zahynula cyklistka. Pokud ho někdo urazí, nebo opětuje sérii nadávek, dostane ban.


Bojovníkem za Rallye

Rudým hadrem pro Honzu ZZR byla kauza čtyř dívek, které zahynuly při listopadové rallye. Aktivně se účastnil diskuze pod Dfensovým článkem Rallye je špatné áááno!, kde zanechal 139 "podnětných" komentářů a rozšířil své fobie proti lidem užívajícím svůj pozemek a nezávodníkům obecně.


Honzovy články


Honzovy komentáře


Internetové diskuse

Jak diskutovat s Honzou ZZR:


1) S Honzou ZZR se diskutovat nedá. Toto pravidlo nemá pořadové číslo 1) jen tak náhodou. S Honzou ZZR se dá nejlíp diskutovat tak, že s ním diskutovat nebudete, nemá to totiž žádný smysl. Snad jedině že vás baví krmit trolly nebo si chcete procvičit svoji zásobu sprostých slov a naučit se nějaká nová.


2) Pokud už se spletete a nějakým nedopatřením zareagujete na jeho diskusní příspěvek, vzpomeňte si na nějakou činnost, která je zábavnější nebo užitečnější než krmení trollů. Pak vstaňte a běžte to udělat.


3) Neberte ho vážně. Pak se můžete diskusí s ním i slušně pobavit. Občas se někdo snaží ho v diskusi zesměšnit, ale je to zbytečné, stačí ho jenom pozorovat, časem se zesměšní sám.


4) Nevěřte mu. Honza ZZR neváhá v argumentační nouzi si občas něco vymyslet. Případně, pokud má svůj den, rovnou za to i někomu vynadá.


5) Ignorujte ho. I když odpovídá adresně přímo vám, prostě nereagujte. Časem ho to přestane bavit. Pozn.: Pokud nemáte dost silnou vůli ho ignorovat, na www.dfens-cz.com je funkce "Ignore", která vám jeho diskusní příspěvky skryje. Respektive je možné tak schovat příspěvky od kohokoliv, ale tato funce byla na www.dfens-cz.com doplněna pravděpodobně kvůli němu.


6) Honza ZZR všemu rozumí, dokonce i věcem, o kterých neví vůbec nic. Pokud by žil o sto let dříve, bylo by jasné, podle koho napsal Ondřej Sekora postavu brouka Pytlíka.zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček