Petr Kardin


Petr Kardin
225px-Kardin.jpg

Petr Kardin

Bydliště jihomoravský kraj
Národnost česká
Znám jako Kardin6
Vzdělání neměřitelné
Website [[1]]
z


Charakteristika exota

Petr Kardin je internetový troll, exhibující převážně v prostředí bdsm serverů (typicky na bdsmlife.cz [[[1]]]). Spatřen byl i na serveru Fotoparta, kde ale jeho činnost není patrná. Kromě absolutní absence znalosti problematiky a úzu chování se vyznačuje agresivním provokujícím projevem a emoční labilitou, navozující pochybnosti o jeho mentálním zdraví. V internetovém prosotru používá nicky KardinN, aktuální nick je Kardin6.Ukázka exotových výroků

Záleží na vzhledu dominanta. tem musí působit hrůzu i když má subka přes sto kilo. Pokud subku udeříš napoprvé do brady a zrovna se ti podaří ji knokautovat máš vyhráno. Už se od tebe neodlepí. Po probuzení se na tebe nalepí jako veš. To je nejlepší způsob hledání subek.


V pyscích je ovšem hodně buněk , které působí slast..... To by se dal i odříznout poštěvák či celé vemeno.Ale co by se ženy zbylo ?????? A u muže cokoliv upravit,znamená jeho konec. Čili opakovaně : neupravovat a nenechat se upravovat !!


jednou jsem subku (72 kg) pověsil za bradavky až ke stropu. ješela sice jako pominutá,ale bradavky to kupodivu vydržely. A upravovat orgány chirurgicky ? To je asi úplná blbost , to nemůže duševně zdravý jedinec udělat.


Ta pointa je přece o tom,že sumec kapra nikdy nechytne. nemůže být proto dominant. Opačně vyznívá vtip je o lišce : liška se ptá matky : mami ,Podléháme někomu v lese.?? A maminka povídá : ne, nikomu líšáčku nepodléháme,jsme dominantní. A lišáček povídá : jak to ?? Zajíce přece nikdy nechytnu!!!!


To se dostáváme už ale na tenký led hranice života a smrti. To ,že ženu spálí není žádná škoda. Vychází to i z historie,kdy muži válečníci umírali po tisících a ženy se v klidu množily. Při špatném poměru bylo třeba část žen zlikvidovat. To byly ty slavné čarodějnické procesy,sterilizace, znemožnění pracovat na úrovni. Zkrátka diskriminace žen. Z tohoto vycházejte a potom se nikdo nemůže divit,když někdo ženu zabije. Nic se neděje,protože je jich na světě zase o moc více.


Je možné sehnat někde i chemický obojek ?? Takový,který by místo elektřiny vylučoval kyselinu anebo louh. Samozřejmě hodně zředěné,učrite ne 100 procentní.Mohlo by to půsoit zotročeným svědění a pocit pálení,přecházející do bolesti.kdyby tedy někdo věděl ....,Děkuji


K pochopení tématiky jsem si připravil dvě velmi krátké povídky. Po přečtení si sami uděláte úsudek, co za hlouposti zde někteří lidé prezentují . Povídka A : lidé jemní : Po vzbuzení jsem si u své otrokyně objednal snídani. Dlouho to trvalo. Když s ní přišla ,OPATRNĚ jsem ji na ni hodil. Potom jsem ji NĚŽNĚ nakopl do zadku a nahnal ji S CITEM do rohu místnosti. Tam jsem ji JEMNĚ profackoval za neustáleho chechotu nás obou. U oběda jsem ji pozval na kávu, kde jsme se LÁSKYPLNĚ drželi za ruce a a koukali se do očí. Večeře proběhla při sledování surovců na nějaké kazetě v televizi. Těch,kteří patří k SM dominantům . Tuto povídku píši ve vězení,kde sedím 5 let za domácí násilí. Udala mě moje milá otrokyňka.Já jsem jí už ale odpustil a doufáM,že se ke mě vrátí. Povídka B :praví dominanti: Po vzbuzení jsem si u své otrokyně objednal snídani. Dlouho to trvalo. Když s ní přišla , bez rozmyšlení jsem ji na ni hodil. Potom jsem ji nakopl do zadku a kopanci ji nahnal do rohu místnosti. Tam jsem ji profackoval za neustáleho škemrání o milost. Až měla ksicht celý oteklý a mě už to ani nebavilo,nechal jsem ji svázanou ležet na studené podlaze.Na oběd jsem si zašel do restaurace a hnusa jsem po tu dobu přivázal ke stolu a nechal klečet.Večeře proběhla zbitím smrada do bezvědomí,protože spálil vajíčka. Svázaný lidský odpad jsem na noc zavřel do skříně .Tuto povídku píši seznamce BDSM lidí, kde hledám za ubitého smrada náhradu. Ani neřeknu : budiž tomu hnoji země lehká. Je člověk z povidky A dominant ? Má zde na serveru něco pohledávat ?? Každý si přečtěte předešlou diskusi a odpovězte si sám


Nelze najít životního partnera. Na to ani nemysli. Ve vztahu se subka či otrok velmi rychle opotřebují a je nutné je VYMĚNIT! Takže žádné dlouhodobé vztahy. Na to jsou jiné seznamky,kde se řeší manželství apod. Zde pouze hledáš méněcenného tvora anebo on hledá tebe. Protože je to ale lidský odpad, nelze s ním žít v rovnocenném vztahu v realu. Přeci je absurdní, když takový lidský odpadek ráno zfackuješ a seřežeš vzít do kavárny na kávu a tu s ním vypít.Při vztahu pán a subka se pánov při pohledu na subku musí dělat zle. Nelze mít v trvalé blízkosti člověka, z kterého se ti obrací žaludek. To je jen pár příkladů.


zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček