Radan Chrobok


   180px-Radan_Chrobok_promo.jpg magnify-clip.pngMistrova aktuální promofotka 

Radan Chrobok je občanské jméno Mistra Satguru Tatrawadarsi.


Světlo světa spatřila jeho osvícená očka dne 17.2.1979, což by mělo být považováno za mezník v jemnohmotném vývoji lidstva. Za Mistrova dětství a mládí mohla jeho fascinující duchovní schopnosti ocenit pouze úzká skupina obyvatel ČR. Od dob, kdy se jeho trvalé bydliště přesunulo z rodného domu na obecní úřad v Jindřichově Hradci, šířila se jeho sláva všude tam, kam zavítaly jeho kroky. Kolem roku 2003 zaplavuje Mistr se svým učením a závažným poselstvím internetové diskuse, jmenovitě nyx.cz, odkud byl po četných virtuálních bitkách (spolu s některými nebožáky, co si to fakt nezasloužili) vyobcován netolerantními adminy, hofyland.cz, odkud se po několika letech zhnusen stáhnul (oni se mu posmívali), dále jogin.cz, kde ho taky nechtěli, apod.; jeho aktivity nyní lze vysledovat na portálech zabývajících se esoteričnem a na facebooku, kde je fanklub jeho duchovní UNIVERZITY (Dvory Mysli Duchovní Univerzita, dále jen DMDU, záhadami opředený subjekt s nebývale složitou strukturou). Obvykle používá ještě ženské alterego, jímž byla v poslední době Aryia Jotla, která mu slouží k tomu, že coby jeho žákyně, resp. kolegyně lektorka a členka vedení, svědčí o jeho učitelských a jiných schopnostech, pomáhá s organizačními záležitostmi DMDU a že se jí na Facebooku líbí všechno, co on napíše. Tímto alteregem je také jistá Daniela Prokešová, jejímž jménem je opět svědčeno o Mistrovo chvályhodných a "bohulibých" počinech a autoři tohoto článku varováni před čímsi, viz diskuse k tomuto článku, editace tohoto článku v historii či přiložený soubor "zvandalizované heslo". Dříve byla tato alterega nesprávně považována za konkrétní reálné osoby, které takto píší, a těmto osobám byla neprávem přisuzována bezduchost a zaslepenost vůči Mistrovi. Alterega jsou však v podstatě vždy na reálné osoby vázána, inkriminovaná osoba pouze jaksi nemá povědomí o tom, že někdo jejím jménem někde píše takové podivuhodné traktáty, a zjištění této skutečnosti by ji nejspíše poslalo do vývrtky, ať už je její vztah k Mistru vezdejšímu jakkoliv vroucí či ledový.


Radan se tituluje takto: "M Radan Chrobok Ph.D." - titulem Ph.D. se honosí minimálně od svých 24 let, je to Ph.D. za psychologii na univerzitě v Cambridge, kde podle důvěryhodného zdroje reálně strávil ca 3 týdny na jazykovém kursu. On však deklaruje jakési vzdělávání prostřednictvím internetu: "Titul Ph.D. získal Mistr za psychologii rozvoje (předchozí titul byl za analitické a terapeutické možnosti) v rámci univerzity Cambridge - fakulta pro mezinárodní stuium. Ona fakulta umožňovala studium i přes internet, avšak byla prý zrušena kvůli špatným studijním výsledkům kdy ostatní studenti spíše plýtvali internetovým připojením a aplikacemi na prázdné plkání, pomlouvání a promrhávání peněz a dalších zdrojů ..." (citace); nikdo ale nikdy neviděl jediný dokument vázající se k doktorskému titulu (jako třeba diplom nebo tak něco). Mimojiné se také považuje za jestřába či krahujce.


Okolo své osoby zvládl díky svým záhadným schopnostem nashromáždit několik "žáků" a "lektorů" a dalších individuí, nějakým způsobem zařazených do hierarchie DMDU. Někteří členové DMDU se s Mistrem setkali jen párkrát v životě, z jejich strany zcela nezávazně, a o svém členství nevědí, popřípadě se o něm dozvídají časem, přičemž dle jejich ohlasů se jeví, že jim je toto členství nelibé. Jiní nicméně o svém členství ví a spolu s Mistrem vytváří velmi specifickou lidskou komunitu v naší pokleslé a konzumní společnosti.


Radan (jménem paní Prokešové) existenci nedobrovolníků v řadách DMDU připouští a jejich případy vidí takto: "Kvůli velkému a stále rostoucímu rozsahu DMDU se prý stávalo (a snad je to možné i v současnosti), že někteří členové DMDU se s Mistrem osobně setkali jen párkrát v životě (internetové komunikace nepočítaje), z jejich strany zcela nezávazně (což však nejspíš nekomunikovali), a tak o svých závazcích vůči Mistrovi až celé DMDU nevědí (?!), respektive se o tom dozvídají časem (vedení DMDU pilně pracuje na "vyrovnávání účtů"), přičemž podle jejich ohlasů se Bohužel jeví, že jim je toto "účtování" nelibé. Nezasvěcení lidé stále ještě nejspíš nechápou, že i za nehmotné (duchovní) služby náleží odměňování a podobně" (citace); v kostce to tedy znamená, že je podle něj vše v nejlepším pořádku a tito lidé jen nechápou, že má být pro ně poctou či účtováním být uvedeni jako členové DMDU bez jejich souhlasu a vědomí.


Hlavní zdroj vyčerpávajících informací o personálním zastoupení DMDU, webová stránka [[1]], byla bohužel na podzim roku 2012 zrušena, několik takových fiktivních/nedobrovolných členů však jmenoval M Radan sám (tedy jménem výše jmenované Daniely Prokešové, což je podle něj proces, kdy on ví, co by dotyčná osoba psala, a je pouze fyzickým nástrojem pro zvěčnění její vlastní vůle...) při své snaze zvandalizovat tento článek - věnujte prosím pozornost šesté odrážce v levém sloupci ZDE .


Jeho legendární schopnosti v různých běžných/nemagických oblastech (psychologie, znalost sánskrtu, bojová umění, jóga) z neznámých důvodů vyvolávají u lidí zabývajících se danými oblastmi v některých případech úsměv na rtech, v jiných případech zděšení a obavy o kohokoliv, kdo by se tomuto od Mistra učil.


Co se týče jeho legendárních magických schopností, jednou z nejvíce ceněných je ta, na niž blahé paměti přišli zcela náhodou jeho tehdejší spolubydlící v jistém dejvickém protiatomovém krytu zvaném "kanál" (sklepní prostory se vzduchotechnikou, vlhkým vzduchem, osvětlením diodami a velmi levným podnájmem, dnes již neobývané). Byl přistižen, kterak si připravuje ve společně sdílené varné konvici špagety k snědku, a to tím postupem, že držel automatický vypínač tak, aby voda nepřestala vřít. Konvici takto zneužíval navzdory skutečnosti, že ke skromnému vybavení kanálové kuchyně patřil i dvouplotýnkový vařič s několika kastroly; odůvodňoval to tehdy coby šikovnou inovaci, neb ve varné konvici je prý jídlo hotové dříve než v kastrolu na plotýnce - tzv. běžnou metodou. Bylo zjištěno, že tyto praktiky používal i ve vztahu k jiným potravinám. Doznal se k párkům (tím se vysvětlila bájná záhada často se tvořících mastných ok na zeleném čaji jeho kolegů) a k CELÉMU KUŘETI, které tam dle svých slov jednou dokázal nacpat. Od té doby o jeho nadlidských schopnostech nikdo nepochybuje, ačkoliv později o onom mrtvém ptáku z postu odvěkého vegetariána tvrdil, že šlo o tzv. "tofu kuře", pod kterýmžto pojmem si autoři článku neumí nic představit. Dalších fascinujících experimentů s konvicí ale bohužel musel zanechat, neboť jeho postelodárce byl v případě pokračujících Mistrových konvicově-kulinářských pokusů odhodlán dát průchod podobnému zázraku ve formě násilného importu inkriminované konvice do řitního otvoru Mistrova, kterážto vize se Mistrovi příliš nepozdávala.


V únoru 2012 působil Mistr coby jediný zástupce české duchovní elity mezinárodně v internetovém poradenství pro mentálně potřebné [[2]]. Cílem jeho působení bylo především dát šeredně přes prsty zaměstnavateli a následně odejít středem. Protože co je moc, to je moc, a každý by se měl chovat v určitých mezích. Radanův proslov o trestu shůry za ústrky, působené (patrně) jemu v psychicslive.com, jste mohli zhlédnout díky tomuto videu (již zcenzurováno). Zaměstnavatel po zhlédnutí džihád-videa, pořízeného jedním z Mistrových pozorovatelů během Mistrovy pracovní doby, kdy se měl věnovat anglicky komunikujícím klientům a ne je zanedbávat a mluvit česky, umožnil Mistrovi odchod středem ve zkráceném řízení. Od 15.2.2012 se proto Mistr na psychicslive.com nevyskytuje.


Na podzim roku 2012 zaměřuje DMDU své aktivity na nabízení extra výhodného tarifu volání či prodej modelů vrtulníků, superrychlých formulí a lodí (FB stránka). DMDU se také hlásí k e-shopu Darekmanie.cz (FB stránka). Když coby vážní zájemci o koupi představitele DMDU prozvoníte, zavolá vám zpět díky svému extra výhodnému tarifu. DMDU také mění hostitelskou doménu z kvalitne.cz na netprostor.cz, zároveň z ní tímto mizí veškeré informace o členech DMDU, jistě ku radosti nejednoho inkriminovaného "člena".


Studium fenoménu

Studiem jeho osoby se zabývá diskuzní klub Tatrawadarsi - a kdo je víc ? na Hofylandu.


Od února 2012 po něm především pátrá policie, možná proto mistr tak najednou zmizel ( - o tomhle nic nevíme?)


Dokumenty

73px-Radan_Chrobok_vandal.png

Zvandalizované heslo


OdkazyzdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Miloslav HebkýMichal KolesaStanda NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček