Roman Zavřel


Roman Zavřel
Zavrel_roman.jpg

Roman Zavřel, 2010

Narozen 18. 1. 1989

???

Bydliště Brno
Znám jako Zajíc, nice.j
Vzdělání základní
Povolání Grafik, správce webu, redaktor, šéfredaktor, majitel
Plat Dle vlastního tvrzení až 100 000 Kč
Majetek iPhone, iPad, Mac
Manžel(ka) Lucia Zavřelová
Website [[1]]

Roman Zavřel aka Roman заяц (Zajíc) Zavřel aka Nice.j je mladý a nadějný publicista známý svým arogantním chováním. Na svém webu LsA (Letem světem Applem) publikuje články týkající se americké počítačové společnosti Apple.


Chlubí se kontakty na Apple, mobilní operátory a vysoce postavené špičky z různých firem. Velmi často se s těmito kontakty setkává pravděpodobně pouze ve své hlavě. V článku "'iTunes v ČR? – nepravděpodobné ze dne 11. 8. 2011 píše: Dále naši skepsi podporují zákulisní informace od lidí z Apple, které hovoří o tom, že minimálně dalších pět let se spuštění iTunes Store v ČR nechystá. 28. 9. 2011 byl spuštěn v nočních hodinách český iTunes Store.


Kvalitu zákulisních informací potvrzují i stažené články, kde se tvrdí, že v Ostravě bude téměř jistě otevřen originální Apple Store. Dnes je tam otevřen obchod Qstore.


V roce 2012 hodlá přesídlit na Fiji. O tomto svém snu píše již od poloviny roku 2010. Bohužel ani v roce 2013 se neodstěhoval.


Obsah

Obsah

Vzdělání

Podle informací na vlastním webu není důležité. Navštěvoval gymnázium, ale vykašlal na maturitu a má tak jen základní vzdělání. Po škole chtěl pracovat v jednom obchodním řetězci jako pekař. Bohužel, nevzali ho. Se svým základním vzděláním se neváhá chlubit na FB stránkách.


Zájmy a záliby

Roman si rád hraje s auty (na dálkové ovládání).


V roce 2012 dostane pod stromeček lego.


Na facebookovém profilu LsA často zveřejňuje fotografie - co měl k večeři nebo co on uvařil své ženě. Záliba v jídle a 6 až 8 hodin u počítače se ale podepsaly na jeho postavě.


Dosažené mediální (ne)úspěchy

23. 1. 2010 Roman Zavřel pořádá iPhoneDevCamp. Akce to byla úspěšná, pokračování se ale nedočkala.


Asi v roce 2010 proběhl souboj o mediálního partnera Apple. O tuto prestiž Roman velmi stál. Zvítězil ale Vláďa Janeček se svým SuperApple.cz a Zavřel tuto skutečnost velmi nelibě nesl. Svého domnělého pokořitele pak nevybíravě napadal na Facebooku.


V roce 2010 uvažuje dokonce o vlastním časopise zaměřeném na Apple. Naštěstí zůstalo pouze u několika skic.


2011 Chlubí se i vystoupením v české televizi. Byl zde jako tzv. talking heads (mluvící hlava). Několikrát byly jeho názory publikovány v periodickém tisku. Lidové noviny otiskly jeho odborný odhad počtu Apple zařízení. Podle dostupných dat se ale Roman Zavřel spletl jen o 30-50% v neprospěch Apple.


Roman Zavřel podnikatel

Svůj měsíční příjem udává částkou 100 000 Kč a rád se s ní chlubí. Zdrojem příjmu je reklama jak bannerová, tak skryté PR články. Své fanoušky na FB začátkem roku 2013 přesvědčoval, aby mu na chod webu poskytli finance a že on sám reklamu moc nemusí.


Díky svojí schopnosti nafukovat návštěvnost LsA požaduje dvoj až trojnásobné částky za recenze a PR články. Argumentem je, že: „Kvalita něco stojí.“


Doktorka.cz

Pravděpodobně v důsledku rozchodu s bývalou ex-přítelkyní se Roman realizuje na stránkách doktorka.cz. Kupuje a prodává pás cudnosti, kontaktuje ženu, která nabízí sexuální vybití za úplatu, nabízí erotická videa.


Mediální sebeprezentace

Roman natočil vlastní klip, můžete ho shlédnout zde.


Novej motivační videoklip pro všechny mladý lidi, kteří se třeba právě teď hledají, třeba je tady někdo, kdo se chystá na střední školu a vybírá, co by chtěl v životě dělat. Pamatujte, že musíte jít za svym srdcem! Všechno to je v Tobě!!!


Na webu LsA uveřejnil rozhovor se sebou samým.


Pokusy přidávat do české wikipedie odkazy na stránky LsA se nesetkal u správců s pochopením. Přestaňte prosím spamovat stránky související s Applem odkazy na stránku [[2]]. Děkuji. --Melebius 20. 4. 2010, 15:48 (UTC)Návštěvnost webu

Roste podle potřeby - viz následující timeline:


 • 10. 07. 2010 - " Získali jsme návštěvnost kolem 3000 lidí" zdroj
 • 24. 11. 2010 - "... jehož návštěvnost roste každý měsíc o 4000 UIP a v Listopadu 2010 dosáhl více jak 120 000 návštěv a téměř 30 000 UIP." zdroj
 • 09. 04. 2011 - "...LsA čte 7000 lidí denně." zdroj
 • 01. 11. 2011 - "Magazín má v současné době zhruba 50 000 unikátních návštěvníků každý měsíc a 15 000 přístupů denně." zdroj - PR článek na Lupa.cz
 • 07. 03. 2012 - Při překladu Media Eventu na dotaz KOLIK AKTUALNE SLEDUJE LIDI? viewer comment by brown @ 6:49 pm se dozvídáme: 1031 viewers :) by lsaeu @ 6:50 pm.
 • 08. 03. 2012 - Zavřel na facebooku tvrdí, že jeho přenos sledovalo celkově 13 000 lidí, reálně spíš 2-4000. Podle volně dostupných dat z NetMonitorOnline - za celý den navštívilo LsA 10 110 UIP a bylo celkově shlédnuto 34 671 stránek.
 • 20. 03. 2012 - "LsA má 6500 UIP denne, jdeme na www.mensmagazine.cz :)" zdroj - facebook
 • 24. 03. 2012 - "Denne mame navstevnost 10 000 a z toho 6 500 UIP..." - facebook (zdroj smazán)
 • únor až březen 2013 – Romanovi klesla podle údajů NetMonitorOnline návštěvnost na cca 1/3. S tímto propadem se svým fanouškům ale nepochlubil.

Bohužel některá čísla jsou oproti reálu nadsazená přibližně 2-3x. Roman si v Google analytics sem tam splete unikátní a celkovou návštěvnost, je podezírán i z falšování statistiky návštěvnosti.


Aplikace LsA Magazine

Po strastiplném schvalování se 22. 3. 2012 v App Store objevila aplikace LsA Magazine. Jednalo se v podstatě o RSS čtečku, která vás po spuštění uvítala množstvím reklamy. Bonusem byla tapeta (fotografie) bujného poprsí Lucie Zavřelové s počítačem na klíně. Hodnocení 5 hvězdiček udělilo 10 lidí - jmenovitě Roman Zavřel, nice.j (aka Roman Zavřel), Lucia Zavřelová a vývojáři z DaMi development s.r.o. Identita ostatních hlasujících nebyla zjištěna. 57 hlasujících naopak nabylo dojmu, že se jedná o nekvalitní nedodělek. Celkově se podařilo aplikaci získat pěkných 1,5 hvězdičky. Dne 24. 3. 2012 byla aplikace v tichosti stažena z App Store. Zároveň z webu LsA zmizel oslavný článek „Letem světem Applem představuje vlastní aplikaci!“


Rady k nezaplacení

Pokud si hlava LsA neví rady, neváhá a na FB účtu se objevují různé prosby o pomoc s řešením technických problémů.


Mazání SSD disků

Roman na svém webu a FB účtu rozdává cenné rady k nezaplacení. U SSD disků doporučuje volné místo vymazat. Disk se tím údajně zrychlí. Fakta: u starších modelů se snižujete nejen rychlost, ale i životnost SSD disku.


Vývoj LsA

Roman začíná „tvořit“ applovské stránky LsA stylově, na svém počítači IBM PC compatible. Podaří zakoupit na grafika.cz svůj první Macintosh z druhé ruky za 1500 Kč. Později jej na témže serveru nabízí k prodeji za stejnou částku.


 • 28. 9. 2009 Karel Šebela se spojil s Romanem Zavřelem a společně se rozhodli natáčet denní podcast pod názvem Letem světem Applem shrnující aktuální dění v oblasti jablečných počítačů. Vysoká návštěvnost byla zajišťována podvodným hlasováním. Viz aféra Jablíčkář. Ve slabé chvilce Roman hodnotil na svém FB účtu jiný podcast a přiznal se, že to, co natáčeli se Šebelou, byly sračky.
 • V roce 2010 se pokouší čtenáře nalákat na fotografie polosvlečených slečen (LsA lady?)
 • 15. 4. 2010 Roman Zavřel oznámil na FB, že LsA končí, jako důvod uvedl neshody mezi ním a partnerem Karlem Šebelou.
 • 10. 7. 2010 Vychází na LsA článek: Má cenu pokračovat?
 • 8. 9. 2012 Roman se svojí ženou oslavovali 5000 článků na LsA. Na facebooku se nezapoměl pochválit.

Kopírování

Jablíčkář.cz

Roman ve svém článku obvinil web jablickar.cz, že bez jeho svolení dovolil použit volně dostupné video z YouTube.


Obviňuje jiné weby z kopírovaní, sám se však jinými „inspiruje“. Přestože v patičce LsA je uvedeno, že Šíření jakéhokoli obsahu včetně citací tohoto serveru a jeho redaktorů je bez písemného souhlasu zakázáno, sám bez svolení přebírá překlady z jiných webů.


Po cca 4 letech fungování LsA je náhle spuštěno fórum. Fórum podle slov svého zakladatele má již přes 100 přispěvatelů a je spokojen s vysokou návštěvností. Na podzim 2012 spouští i sekci s názvem bazar.


Podvody

Aféra Jablíčkář.cz

Na serveru jablickari.cz se snažil dostat se na hlavní stránku a neostýchal si k tomuto cíli dopomoci drobnými podvody v hlasování.


Zakladatel webu jablíčkář.cz, Jan Zdarsa, o něm ve svém článku píše: „…tento server se pro mě proslavil tím, že během pár minut po publikování dostal v průměru 5-6 hlasů. Poté přišla vždy ještě jedna fáze, kdy dostal během dalších pár minut dalších cca 5 hlasů. Většinou krom těchto dvou fází žádný další hlas nedostali. I kdyby byl obsah na této stránce sebekvalitnější, tak prostě nemám chuť si jejich podcasty pouštět. Zpočátku autor samozřejmě zapíral – spousta otazníků a dokonce jsem ho podle zákona prý urazil na cti. Po několika emailech jsem se dozvěděl, že jak si můžu zjistit, tak ani více než 2-3 hlasy nebyly ze stejného města! Tomu říkám znát své hlasující, každopádně pobavilo!“


Soutěž o iPod Shuffle

13. 9. 2010 pořádal web LsA soutěž o iPod Shuffle. Soutěž se nacházela na této stránce. Po zveřejnění aféry byla stránka vymazána. Roman se zřejmě maximálně snaží utajit všechny jeho podvody. Výherce žádný iPod nedostal a do teď nebylo objasněno, kde se přehrávač nachází.


Hledání redaktorů

13. 2. 2012 „Nějaký Zavřel nám vyhrožuje právníkem, za to, že jsme zde uvedli, že oslovil našeho redaktora. Že prý nevěděl, že je to náš redaktor.“ Zdroj: Twitter


Placení redaktorům

Pan Zavřel se také rovněž snažil nabírat redaktory ve vidině kvalitního výdělku. Prvotně nabízel 150 Kč za článek, poté snížil hranici pro zjevnou nereálnost na 100 Kč. Nutno podotknout, že téměř nikdo z redaktorů nikdy neviděl ani vindru za svou práci. Po dotazech na mzdu trvalo 2-3 dny, než odpověděl, s nutností zasílat dotaz znova pro získání reakce, jako například že měl moc práce, že nestihl jít do banky, že se mu nechtělo na poštu a podobně.


Zkreslování reality

10. 10. 2012 Pokud Apple představí iPad mini 17. října, dnes dostaneme pozvánku Pokud společnost Apple představí iPad mini již 17. 10. 2012, tedy příští středu, lze očekávat odeslání pozvánky pro novináře dnes, nejpozději zítra kolem 19:00. Právě datum 17. října je přitom nejvíce skloňovaným datem v souvislosti s představením nového iPadu mini. Podle titulku by se dalo soudit, že LsA dostane pozvánku od Applu, ale pravda to nebyla.


Media Event 7. 3. 2012

Během přímého přenosu z Apple Media Eventu byly stránky LsA minimálně 2x nedostupné a jeho fans si na tuto skutečnost stěžovali (Giacomino Horbi Horbaj hukot nehukot. ide to na koko*, Ondřej Vlček Asi tak. Tu reklamu na hukot bych radeji smazal a radeji mlcel o tom kdo ti dela webhosting :D). To ale nebránilo Romanovi propagovat hosting svých stránek: Letem světem Applem nepadá, protože běží na www.hukot.cz by lsaeu @ 8:07 pm Na facebooku to Zavřel později vysvětlil takto:


 • středa v 20:02 : Letem světem Applem Nekdo na nas poslal brutalni DDOS utok :-)
 • středa v 20:04 : Ondřej Vlček Ale ale. Co znamena brutalni?
 • středa v 20:07 : Letem světem Applem Ddos utok podobny jako u vladnich serveru, nastesti vime kdo :)

Media Event xx. 6. 2012

Během přímého přenosu z Apple stránky opět nevydržely nápor a opakovaně spadly.


Media Event 12. 9. 2012

Několik dní před eventem, kde měl být oznámen iPhone 5, redakce LsA spustila masívní kampaň na Facebooku. Díky tomu byly stránky LsA již od 18.30 h nedostupné. Po hodině se Zavřelovi na cca 2 minuty podařilo obnovit provoz, ale opět následovala nedostupnost LsA. Tento drobný neúspěch Roman na Faceboku banalizoval prohlášením: Tentokrát za pád stránek mohl redakční systém. Z neúspěchu při přenosu eventu se vzpamatovával několik hodin a obvyklá kadence krátkých článků byla obnovena až následující den kolem poledne.


Media Event 23. 10. 2012

Opět je s velkou pompou avízovaný živý přenos. 22 10. Na FB LsA se objevuje prosba: Potrebujeme udelat jeden hromadnej test. Jste Ready? Hodime sem odkaz na jeden post a vy nam reknete jeslti se vam automaticky zobrazuje update textu, proste live blog ale jestli jede ju prosim. Po předchozích debaklech je tu snaha nalákat čtenáře na živý přepis v podání LsA. 23. 10. Jeden fanoušek reportuje: „502 Bad Gateway ??? Nerobe si srandu :D sak ja chcem vecer kukat event cez Vas :) Inac a ako je to s tym videom??? :)“ Další drzoun si dělá z předchozích neúspěchů srandu: Ichtyl Orloj „To zase budou padat servery  Následně Roman Zavřel oznamuje zrušení textového přepisu a všem doporučuje, aby si vychutnali živý přenos v angličtině.


Recenze disku WD MyPassport Studio

Roman Zavřel ve své recenzi WD MyPassport Studio ze dne 27. 4. 2012 uvádí, že se jedná o exkluzivní a první recenzi na českém a slovenském internetu (díky spolupráci s firmou Western Digital). Ve skutečnosti však první recenze vyšla o více jak tři měsíce dříve (19. 1. 2012) na serveru ExtraPC.cz. Jedná se o zjevnou snahu zmást čtenáře údajnou exkluzivitou obsahu, což je jeden z exotových rukopisů. V recenzi samotné pak chybí mnoho důležitých údajů, které jsou základem testování disků, jako například model disku uvnitř exteriéru.


Prodej webu

Roman Zavřel šířil fabulace o prodeji svého webu za 320 000 euro! Tato transakce ale naštěstí nedopadla a tak se čtenáři mohou i nadále těšit na články z klávesnice Romana Zavřela a jeho teamu.


Expanze LsA do Ruska

Zavřel se na FB účtu LsA pochlubil tím, že prodal licenci na web LsA do Ruska. Údajně mu to bude vynášet nějaké drobné a bude to renta k důchodu. Není jasné, proč by potencionální zájemce měl platit za cca 80 % mizerně přeložených (přejatých) článků, 10 % reklamy a PR článků a 10 % vlastního obsahu slabé kvality. Ruská mutace nebyla do konce dubna 2013 spuštěna.


Fotky nového iPhone

Stránky LsA bombastickou formou publikovaly úniky iPhone 5. Reakce věrných fanoušků byly ale velmi vlažné. Dokonce se objevili pochybovači o pravosti snímků.


Roman v redakcích

 • Redaktor Bbarák, leden 2005 – červenec 2009 (4 roky 7 měsíců), vlastní rubrika Bball. O svém působení v redakci prohlašuje, že se zde naučil psát.
 • Redaktor Macblog.sk, leden 2007 – květen 2009 (2 roky 5 měsíců).
 • Redaktor rubriky Internet a PC v Novinky.cz, leden 2011 – srpen 2011 (8 měsíců).
 • Lidové noviny, redaktor, červen 2011 – únor 2012 (9 měsíců).

Roman majitel

 • Od září 2010 je Zavřel nejen zakladatelem, ale i majitelem LsA.
 • V říjnu 2011 zakládá a stává se majitelem Ladies Magazine. Ve stejnou dobu spouští internetový magazín pro pány Mens Magazine. Zde je nejen majitelem, ale i šéfredaktorem. Veškerým obsahem jsou buď PR články nebo podivné texty, které se totálně míjejí s cílovou skupinou.Publikační činnost

Kniha 101 triků

Kniha 101 triků, se kterou se Roman Zavřel protlačil i do zahraničních médií, obsahuje 89 triků. Jako správný fanda Maců ji vytvořil ve Wordu na PC. Na jeho webu si ji můžete stáhnout zdarma, v iTunes za ni zaplatíte 0,99 euro. Svého času se tvůrce vytahoval, že je to nejprodávanější kniha od českého autora. Tentokrát nelhal. Byla to totiž svého druhu jedna jediná kniha.


Na App Store se kniha dostala přeložená do anglického jazyka. Překladatel, rovněž také ex-redaktor serveru, bohužel nevěděl, pro jakého člověka dělá a málem neviděl ze zisku ani korunu. Nakonec, po mnoha nepříjemných konverzacích, si sám za neochotného souhlasu Romana Zavřela nechal vyplatit první zisky dosahující nevalné úrovně. Od té doby nedostal od `Džordža` ani korunu, ačkoliv kniha s příchodem na české iTunes zaznamenala relativně velký prodejní nárůst, způsobeným hyperpropagandou exota na svém webu.


První recenze nového iPadu (3. Generace)

Zavřelovi se za 10 hodin od zahájení prodeje nového modelu iPadu podařilo v Rakousku tablet koupit, „otestovat“, napsat a publikovat na svém webu jeho „recenzi“. Tímto heroickým výkonem zdatně sekunduje Radku Hulánovi a jeho recenzi Adobe Photoshop Lightroom. Zavřel se chlubí tím, že byl první v ČR. Obsahem „recenze“ je několik fotografii mizerné kvality, dojmy a bláboly.


 • "Bílá barva je skutečně bílá a nemá nádech do žádného odstínu. Celkově jsou barvy teplejší, ale bílá navzdory tomu nenese žádný odstín. Černá barva je taktéž více černá než na iPhone."
 • "Na iPadu zkrátka vše vypadá perfektně, většinou až moc perfektně a pokud dané vizualizace pošlete kamarádům na iPad 2. generace nebo počítač, možná budou zklamáni, že to co je tolik oslovilo, najednou nevypadá až tak skvěle jako na vašem iPadu."
 • "Problém však nastává při spuštění aplikací pro iPad první a druhé generace. Ty se totiž automaticky zobrazí na celé ploše displeje nového iPadu a jejich kvalita je opravdu strašná. Čtyřnásobné zvětšení každého bodu ke kterému dojde je pocitově opravdu katastrofální. Slovo pocitově je však velmi důležité."

První recenze iPadu mini

Zavřel opět nezklamal a své věrné fans potěšil již v den zahájení tzv. „unboxing videem“ Ve stopáži 4 minuty a 37 sekund dokáže Roman vyblekotat několik perel: „Krabička je velmi tenká, …velmi pěkná krabice, …teď bysme měli za pár okamžiků ucítit tu pověstnou vůni, někteří říkají, že to byl Jobsův pot, … iPod mini, samozřejmě iPad mini…“Oznámení akcionářům

Tento článek se objevil na LsA ještě před ukončením audiohovoru, neboť geniální vedení serveru prostě vědělo, co bude jeho obsahem. Fanoušci to nadšeně kvitovali: "hergot to byl fofr :-) vy už jste noromálně napřed - hovor ještě beží :-) tak satelity asi nebudou :-("


Styl psaní

Texty se vyznačují množstvím překlepů, pravopisných i faktických chyb. Roman zásadně chyby neopravuje, maže pouze komentáře, které na chyby poukazují. Svého času v redakci pracovala i korektorka, bohužel na kvalitě textu se to nijak zásadně neprojevilo. Jako obranu před jazykově nadanějšími čtenáři se v patičce webu uvádí: Publikované články neprošly jazykovou korekcí.


Mezi oblíbená slova a slovní spojení patří „exkluzivní informace“, „naše zdroje“, „zákulisní informace“, „víme první“, „potvrzeno“, „super“. Dost často se ale jedná pouze o zbožná přání Romana. Chybné informace nedementuje, zpravidla smaže dotyčný článek.


Styl psaní osciluje od nenávisti až od bezmezného obdivu k firmě Apple. Pravděpodobným cílem je ale zvýšit návštěvnost svého webu nebo emoční rozkolísanost autora.


Stejný problém v podstatě nastal i v ČR, kde situace není do dnešních dní vyřešena. Nezbývá než doufat, že ji za spotřebitele vyřeší stejně jako v Itálii stát, to však bude v případě naší republiky velmi marné čekání. Apple v ČR samozřejmě nabízí dvouletou záruční dobu, svě zákazníky o tom však neinformuje a místo toho nabízí rozšířené záruční služby za příplatek. Pokud tedy stát funguje, je vidět, že dokáže zatočit i s takovou korporací, jakou je společnost Apple. Bohužel stát musí fungovat. Pokud se vám tedy něco na licenčních podmínkách Apple v ČR nezdá, neváhejte okamžitě kontaktovat Ministerstvo Průmyslu a Obchodu a jeho oddělení Ochrany spotřebitelů, kontakty naleznete zde.


Až nyní jsem však dostal možnost nahlédnout do života člověka, který mi dal možnost vydělávat peníze bez jakékoli školy nebo zkušeností, do života člověka, který tu možnost dal všem lidem na světě, do života člověka, který měnil životy stovkám milionů lidí na světě, ale o tom jeho jsem vlastně nic nevěděl.


Největší změnou je fakt, že zatím co dnes Apple v podstatě každý hardwarový problém řešil výměnou celého přístroje za nový, v rámci takzvané výměny swap modulu, což znamená, že je vám přístroj vyměněn za nový.


Komentáře

Šéfredaktor Zavřel svého času hojně přidával komentáře pod články svých domnělých konkurentů. Konkurenti jsou všechny weby v České republice, které píší o Apple. Obsahem komentáře bývá sdělení, které zpravidla nijak nesouvisí tématem článku a má za úkol propagovat LsA.


Roman Zavřel na svých stránkách cenzuruje komentáře. Jsou povoleny pouze souhlasné nebo musí alespoň obsahovat několik smajlíků. Na svých facebookových stránkách se pokouší otisky obrazovek dokázat, že komentáře necenzuruje. On je prostě „jen“ neschválí. LsA se také chlubí vysokým počtem komentářů, některé se pod články objevují nejméně 2x. Na stránkách LsA odpovídá i pod nickem své ženy.


Asi jsem zvyklej na jinou kvalitu nez vy. Pokud po me nekdo chce 3000€ za pocitac, tak zadam vse co ma byt. Pokud budu kupovat pocitac za 300€ tak prihmourim oko…. Mate pravdu maji jeste 8 mesicu, no jak rikam, pokud nejsou schopni s jejich zisky udelat veci hned a tak jak se maji, zda se mi ze to delaji schvalne. Jsou hold firmy u kterych se toto neodpousti -- Lucia Zavřelová, 8.12.2011 | 15.39Exotova tvorba

Exotova tvorba: vyznání lásky, aneb "Neprofesionální článek o lásce…"


Kdybych byl básník, napíšu báseň. Kdybych byl hudebník, napíšu píseň. Kdybych uměl malovat, nakreslím obraz. Ani jedno z toho neumím, snad jen trošku psát. Když za sebou mám pár tisíc článků, konečně můžu napsat ten nejkrásnější. Jsem strašně zamilovanej do Lucinky a nesmírně si jí vážím. Takže kašlu na to jak strašně neprofesionální jsem a na to, že LsA čte 7000 lidí denně, prostě to tu je a bude. Letem světem Applem je moje dítě a kdo by to měl vědět dřív než děti. Děkuju moc všem co nás čtou, Lucia bude inspirací pro další články, které doufám s chutí budete číst. Děkuju princezno. Jsem šťastný, že je LsA moje, můžu totiž psát co chci a kdy chci…


(c) Roman Zavřel (9. 4. 2011) Originální text


Citáty

 • Nepřidávejte si mě, nemám vás rád ať jste kdokoli, mobil nevlastní, icq nepoužívám a g+ mam jen kvůli LsA. Pristi rok se stehujeme na Fiji tak vas uz ani nebudu mit sanci potkat. Krasny zivot beze me :)

via Google+


 • Děláme jen to co nás baví nic víc, baví nás Apple, baví nás o něm psát a tak to děláme. Dneska už můžeme říct, že bez vás bysme to určitě nedělali. Nemůžeš dávat denně 5-6 hodin nečemu, co ti nic nepřínáší, vy nám přinášíte ohlasy, přinášíte nám návštěvnost a samozřejmě díky vám to můžeme dělat místo práce. Díky moc za to a letošní rok představíme pár věcí, co vám usnadní čtení :)

via Facebook


 • Me to vydelava ja to nedelam pro fanousky na FB ale pro penize." Hádka s šéfredaktorem iPhonetips.
 • :-) Tak Apple Inc. oficiálně vadí moje žena :-) Psali jsme ať napíší detaily proč app neschvalili a vadí jim že na jednom z wallpapers má žena růžový MacBook Air který nevyrábí v této barvě a mohlo by dojít k matení zákazníků :-)

via FacebookGalerie