Viktor Vereš


Viktor Vereš
Bloger_866.jpg
Národnost česká
Znám jako Vereš, "úchylný ateista"
Vzdělání patrně nemá
Politická strana ČSSD
Nábož. vyznání fanatický ateista
Website [[1]]

Viktor Vereš je další z řady podivných exotů, blogujících na službě Idnes.cz. Jeho hlavním rysem je naprosto nesnášenlivý a fanatický ateismus. Ten se projevuje hysterickými agresivní články úrovně Jiřího Hrebenara, plnými slov jako "klerofašista" (užíváno libovolně, podobně jako Hrebenar užívá frázi "hnědý nácek").


Předmětem nenávistných článků V. Vereše jsou takřka exkluzivně křesťané, ať už jde o víru samotnou, nebo o církev a její orgány, jakož i KDU-ČSL. Exot Vereš pravidelně ve stylu exota Hrebenara obviňuje křesťany z fašismu, nacismu, vraždění a vůbec všeho zla, co ho na světě je (jiná náboženství ovšem ignoruje). Poslední dobou už prakticky překročil hranici psychozy a články jsou mu po zásluze mazány - sám exot ovšem žádné hranice slušnosti (pokud jde o křesťany) neuznává a stejně jako exot Hrebenar (se kterým toho má mnoho společného) si založil vlastní stránky, kde publikuje své hanebné svinstvo, vyřazené z blogů Idnesu. Jeho blog se vyznačuje i tím, že náhodné kriminální činy spojuje s křesťany.


Příležitostně se exot Vereš věnuje i článkům o politice, kde zastává klasické bolševické názory kalibru exota Steinbauera, nicméně se na Idnesu v tomto (bohužel) nijak nevymyká průměru. Jeho stranou je ČSSD, Davida Ratha občas brání.


Celkově jde o mimořádně labilního a agresivního exota, který za vším vidí křesťanské a pravicové spiknutí.


zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček